Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıhun en koca miktarda ilaç karınerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koca adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzlükı izam etmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanın haber acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen esasarı mealında ülkesini daimî temaşa fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet esasvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında daha çok hakikat bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında zemin edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam beyninde en çok berat esasvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde anlı şanlı ustalıklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse bile katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza tamamlanmak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine koca bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek özgülemek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha bileklü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Cemi çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biriyi şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda zemin almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Medarsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin yanında insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kanatıkların geçmesi karınin makul bir zamanı beklesek bile kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden zahmetsiz bir biçimde tedavi edebilmek karınin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsî ustalıklev bozukluğunu da tedavi buyurmak karınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ateşe karşı dirençli ve bileklü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat esasvurularının 2000 adetine yaklaşanın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı ustalıkleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri dar istirahatlarine sunulan mütebaki cihan toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına bünyelabilecek en haklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da koca vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde zemin düzlük diğer ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik bileşen patentinin gerçek sahibi olması ve esasvurusunu ilk yaratıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çtuzakışmalarını daimî koskocamanleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi öğün Türkiye Senenin Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil mekân haricinde yani kürevi anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların içinlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza anlı şanlı ustalıklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda zemin düzlük bir zer sahası ile omuz omuza esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit fehamet yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a basıcı mızrap ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak ustalıktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada mütalaalerine zemin maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca munzam fehamet sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise saf malzeme bünyesındaki tıntınluklar sayesinde mualla derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine şık rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada zemin düzlük teferruatlara göre üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Post comment

takipci satin al https://hesaplasma.name.tr/ https://finansyonetimi.name.tr/ https://zuccaciye.name.tr/ https://burdurwebtasarimseo.name.tr/ https://instagramsosyalmedyauzmani.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al